Конденсат газовий (лимон)

Калькулятор стоимости доставки

На паливному ринку
Успішних угод
Паливних баз
Поставок в день
Якщо у вас є питання - напишіть нам
Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання



Рідка суміш киплячих вуглеводнів, яка виробляється з природного газу, називається газовий конденсат. Його отримують під час видобутку на газоконденсаторних родовищах, а також при сепарації нафти при промисловiй підготовцi. Газоконденсат має коричнево-бурий або лимонний колір і досить неприємний, різкий запах, схожий на ацетон. Рідина небезпечна для здоров'я, тому працювати з нею потрібно в рукавичках і засобах індивідуального захисту.
Конденсат використовується в якості сировини для виготовлення нафтопродуктів. З нього виробляють різні сорти бензину і гасу, масло, бензол, толуол та інші типи ароматичних вуглеводнів.
Основні характеристики
Конденсат газовий, що видобувається зі свердловини, може мати різні характеристики. Зазвичай для переробки використовують стабільну форму рідини, яка має не більше 3% від загальної маси фракції пропан-бутану та інших видів домішок. Стабільний газоконденсат ділиться на два типи:
- Lease condensate, який виготовляється при переробці попутних нафтових газів. Вважається промисловим і має посередню якість.
- Plant condensate, який виготовляється на газопереробних підприємствах. Якість цього продукту вище, а характеристики — стабільніше, що дозволяє використовувати його для подальшого транспортування і переробки.
Газовий конденсат повинен відповідати наступним нормативам:
-
- Максимальний вміст H2O — не більше 0,1% від маси рідини.
- Тиск насиченої пари влітку — не більше 500 мм рт. ст., взимку — не більше 700 мм рт. ст.
- Вміст механічних домішок на повинен перевищувати 0,005% від маси.
- Максимально допустима кількість хлористих солей — до 10 мг/літр рідини.
- Стандартна щільність варіюється від 700 до 850 кг/м3 (на неї впливає вміст вуглеводнів).
Такі характеристики, як вміст сірки, в'язкість і фракційний склад, зазвичай не нормуються, тому в різних партіях ці значення можуть змінюватися. Легкі бензинові фракції, що містяться в рідині, починають кипіти при температурі в +30 градусів, максимальна точка кипіння — +200 °С. В інтервалі від 200 до 300 градусів википають гасові фракції. Після температури в 300 градусів починається випаровування висококиплячих речовин, але їх, як правило, небагато. Стандартний вихід бензинових фракцій з газоконденсату — 55–65%, але багато що залежить від якості сировини і місця, в якому його добували. Зі збільшенням глибини видобутку зростає вміст гасу, зі зменшенням — бензину. Відзначимо, що отримане з такої сировини паливо підходить для використання в автотранспорті, але воно має низьку детонаційну стійкість, тому для поліпшення його властивостей використовують антидетонатори.
Як купити газоконденсат
Якщо ви хочете купити якісний газовий конденсат за цінами нижче ринкових, то звертайтеся в компанію Branel. Ми займаємося поставками нафтогазових продуктів по всій території України, та пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці.
Щоб придбати газоконденсат, просто зателефонуйте нам за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки, або замовте зворотний дзвінок. Через декілька хвилин ми зв'яжемося з вами, проконсультуємо по наявних питаннях і надішлемо комерційну пропозицію в день звернення в нашу компанію. Поставки конденсату здійснюються дрібним і великим оптом на власному автотранспорті, відвантаження можливе відразу після звернення.

